Czas odświeżyć się po zimie czyli jak przygotować ciało do lata …

Po zimie wiele z nas ma zaniedbaną i przesuszoną cerę oraz kilka zbędnych kilogramów.

Podpowiadamy jak szybko wrócić do formy.

Słońce wstaje już wcześnie to idealny czas na poranne treningi. Zaczynamy się ruszać. Stawiamy na gimnastykę, dużo spacerujemy. Zrezygnujmy z jazdy na samochodem czy autobusem przesiadając się na np. rower.

Po drugie zmieniamy dietę na dużo lżejszą, a co za tym idzie na mniej kaloryczną. Jemy  więcej warzyw i owoców bogatych w witaminy, błonnik i składniki mineralne. Dzień zaczynamy od szklanki niegazowanej wody mineralnej na czczo i do wieczora wypijajmy 1,5- 2 L. To poprawia trawienie, oczyszcza z toksyn i nawadnia nasze ciało.

Wiosna to również czas zabiegów kosmetycznych, medycznych i laserowych. W zależności od potrzeb – ujędrniamy i modelujemy naszą sylwetkę. Możemy to zrobić za pomocą preparatów medycyny estetycznej, które miejscowo rozbijają tkankę tłuszczową lub likwidują cellulit. Chcąc zadbać o sylwetkę pomocne mogą się stać wszystkie urządzenia w gabinetach kosmetycznych- do masażów, ujędrniania czy modelowania ciała.

Dobre przygotowanie skóry do lata to zasada trzech – oczyszczanie, nawilżanie, odżywianie. Złuszczamy naskórek ciała i twarzy za pomocą peelingów kosmetycznych, mechanicznych lub chemicznych. Po dokładnym oczyszczeniu skórę odpowiednio dla jej potrzeb nawilżamy i odżywiamy kremem z filtrem a ciało balsamujemy. Dla ciała i duszy możemy zafundować sobie profesjonalny zabieg kosmetyczny, który nie tylko zadba o naszą skórę ale również zrelaksuje nas, przez co nabierzemy nowych sił.

Nie zapomnijmy że zadbane ciało to nie tylko jędrne i dobrze odżywione ale również gładkie. Na dzisiejszym rynku dostępnych jest wiele możliwości depilacji. Począwszy od golenia czy depilacji w domowym zaciszu po profesjonalne zabiegi depilacji woskiem czy laserem w gabinetach kosmetycznych.

Przygotowanie do lata to zmora wielu z nas-jeśli nie jesteś pewna co i w jakim momencie powinnaś zrobić dla siebie przyjdź do gabinetu Freshmed na darmową konsultacje a ułożymy dla Ciebie indywidualny program zabiegów abyś poczuła się pięknie.

Darmowa konsultacja

 

Najpopularniejsze zabiegi w naszym gabinecie:

*opisy wszystkich zabiegów znajdziesz na naszej stronie internetowej freshmed.com.pl

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *