Może lifting przed nadchodzącymi wakacjami

 Może lifting przed nadchodzącymi wakacjami ?!

Zdrowy tryb życia, dieta, unikanie promieni słonecznych i inne formy dbania o siebie przyczynią się do poprawy naszej  kondycji, ale niestety nie uchronią nas całkowicie przed zmarszczkami.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele metod radzenia sobie z tym problemem, nie trzeba od razu ”kłaść się pod nóż” aby mieć piękną, młodo wyglądającą skórę. Nowe metody gwarantują nam skuteczność bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Jednym z najnowocześniejszych osiągnięć służących do niwelowania zmarszczek jest metoda o nazwie RADIOFREKFENCJA lub RADIAGE. Jest to terapia polegająca na zastosowaniu fal radiowych, której celem jest delikatne wygładzenie zmarszczek bez operacji, a więc cięć skóry i znieczuleń. Stosuje się ją od kilku lat.

Zabieg powoduje rozgrzanie włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu, ulegają one skróceniu. Podgrzanie głębszych warstw skóry zachodzi poprzez przepływ lub indukcję prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości za pośrednictwem elektrod przyłożonych do ciała. Podgrzanie występuje wewnątrz tkanek a generujące pole elektromagnetyczne elektrody pozostają zimne. Efektem tego działania jest widoczne ujędrnienie i napięcie skóry. Dodatkowo fale radiowe stymulują komórki skóry, tzw. fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, która to wraz z wiekiem zmniejsza się.

Wyraźne wygładzenie zmarszczek jest widoczne zaraz po zabiegu radiofrekwencji. W ciągu trzech do sześciu miesięcy od zabiegu efekty stają się jeszcze lepsze. Dla uzyskania długotrwałych efektów zabieg trzeba  powtórzyć od 6 do 8 razy (w zależności od oczekiwanych efektów) w odstępie 2 tygodni (efekt zabiegu utrzymuję się od 12-18 miesięcy).

Czas trwania zabiegu-zależy od wielkości powierzchni skóry około 10-20 minut.

Zastosowanie:

-likwidacja zwiotczeń

– lifting twarzy, szyi i dekoltu

-poprawa owalu twarzy

– likwidację tzw. „chomików”

-obkurczenie zwisającego podbródka

-złagodzenie fałdów nosowo-wargowych

-uniesienie opadających powiek górnych

-wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek

-redukcja cellulitu

-rozbijanie komórek tłuszczowych

-pobudzanie komórek do produkcji kolagenu

Przeciwwskazania:

-ciąża, laktacja

-miesiączka

-rozrusznik i zastawka serca

-nowotwory (do 5 lat po zakończeniu kuracji)

-epilepsja

-hemofilia i poważne krwawienia

-cukrzyca

-nadwrażliwość skóry

-stwardnienie rozsiane

-zapalenie żył i naczyń chłonnych

-metalowe implanty w miejscu zabiegu

-zaburzenia czucia

-nadciśnienie tętnicze

-trądzik różowaty

-choroby wirusowe i bakteryjne skóry

-nadczynność tarczycy

 

Zobacz także: Po nitce do piękna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *