Magia zapachu Organique

„Ludzie bowiem mogą zamykać oczy na wielkość, na grozę, na piękno, i mogą zamykać uszy na melodie albo bałamutne słowa. Ale nie mogą uciec przed zapachem. Zapach bowiem jest bratem oddechu. Zapach wnika do ludzkiego wnętrza wraz z oddechem i ludzie nie mogą się przed nim obronić, jeżeli chcą żyć. I zapach idzie prosto do serc i tam w sposób kategoryczny rozstrzyga o skłonności lub pogardzie, odrazie lub ochocie, miłości lub nienawiści. Kto ma władzę nad zapachami, ten ma władzę nad sercami ludzi”.
– Patrick Süskind „Pachnidło”

We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz częściej pragniemy utrzymać dobrą kondycję naszego ciała. Szukamy sposobów na relaks, pielęgnację i rekreację. Zyskują na popularności nowe formy odpoczynku związane z modą na zdrowy styl życia, chcemy korzystać z dobrodziejstw natury. Firma Organique od lat kreuje nowe trendy kosmetyki naturalnej.
Poszukując nowych pomysłów na niezwykłe, inspirujące zabiegi na ciało, odkryłam całe bogactwo możliwości w firmie Organigue. Z satysfakcją mogę stwierdzić, że to polska firma z nowoczesnym spojrzeniem na terapie i świadomością dobrodziejstw płynących z natury. Terapie Organique nie tylko dostarczają wysokiej klasy kosmetyków, ale także inspirują nas do tworzenia własnych, niepowtarzalnych zabiegów.

Szlachetne i niezwykle zmysłowe komponenty zawarte w recepturach pozwalają odkryć świat wyjątkowych doznań, nad wyraz pięknych zapachów i ukrytej w nich mocy. Produkty Organique są przyjazne dla skóry, wolne od parabenów, silikonu, formaldehydu, wazeliny, oleju parafinowego. To właśnie zapach i niepowtarzalny klimat tych rytuałów daje możliwość tworzenia niezwykłej sztuki pielęgnacji ciała.

Na wyróżnienie zasługują dwa spośród aromatycznych rytuałów.

Terapia z Kozim mlekiem i Lychee jako ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład tego zabiegu obfituje w surowce naturalne o działaniu odżywczym, łagodzącym i przeciwstarzeniowym. Jest nadzwyczaj przyjemny i luksusowy, zapewnia natychmiastowe uczucie ukojenia, a do tego jeszcze ten delikatny zapach.

Terapia Kawowa potocznie zwana Małą czarną. To wysoce aktywna linia, ukierunkowana na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Duże stężenie substancji gwarantuje błyskawiczne efekty, a także redukcję tkanki tłuszczowej czy eliminację toksyn. Boski zapach kawy jest tu również warty pochwały.

…hmmm można się zatracić … 🙂

Zobacz także: Jak zmienił się nasz świat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *