Po nitce do piękna!

Nowatorska metoda walki ze starością!

Nici PDO stymulują produkcją kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry co daje nam piękny młody wygląd.

Dzięki działaniu polidioksanonu pobudzona zostaje synteza elastyny, która również odpowiada za ładny wygląd skóry, jej sprężystość i elastyczność. PDO działa też stymulująco na procesy wytwarzania naturalnego kwasu hialuronowego, którego z wiekiem jest w skórze coraz mniej, czego następstwem jest powstawanie zmarszczek.

Efekty widać od razu po zabiegu lecz rzeczywisty efekt jest widoczny dopiero po 3 miesiącach. Już mniej więcej dwa tygodnie po zabiegu zaczyna się synteza białek odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Będzie ona trwała jeszcze przez prawie 8 miesięcy po aplikacji nici, a efekty w postaci odmłodzonego wyglądu utrzymują się nawet przez dwa lata. Ważną cechą nici First Lift jest to, że są bardzo szybko wchłaniane przez tkanki, co pozwala uniknąć ryzyka powstania powikłań.

Jeśli nici użyto na twarzy, to przez kilka pierwszych dni po zabiegu zaleca się nie pić ani nie jeść nic gorącego. W ciągu pierwszego tygodnia nie należy też nazbyt się forsować. Odpadają też sauna i basen. Warto również przynajmniej na dwa tygodnie zrezygnować ze spożywania alkoholu. Jeszcze dłużej, bo dwa miesiące, musimy poczekać z masażem twarzy. Można też suplementować kolagen dzięki czemu tkanka łączna szybciej się zregeneruje. W naszym gabinecie mogą Państwo zakupić kolagen morski peptide 2100, którego cząstka jest podobnych rozmiarów co komórka ludzkiego kolagenu, zawiera też prawie 1000 mg wit. C, bez której kolagen się nie wbuduje oraz dziką róże, która działa przeciwzapalnie.

A co z maseczkami lub peelingami? Po użyciu nici PDO nie tylko można je stosować, ale wręcz jest to wskazane, bo dzięki temu podtrzymamy efekt liftingu przez dłuższy czas.

Zabieg jest wykonywany przez specjalistę medycyny estetycznej i kosmetologii dr. Tatianę Mol, która ukończyła studia podyplomowe w tej dziedzinie i ciągle pogłębia swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. 

 

Zobacz także: Naturalnie… Dla każdego typu cery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *