Lifting Twarzy bez skalpela…

Czy to możliwe?

Możliwe, jednak musisz sobie zrobić rachunek sumienia i odpowiedzieć jaki tryb życia prowadzisz?

Nasz organizm to łańcuch reakcji przyczynowo skutkowych i jeśli jedna jednostka „kuleje” odbija się to na całej reszcie.

Weźmy np. kolagen…kolagen to białko ludzkiego organizmu, które składa się z dwóch głównych aminokwasów proliny i lizyny.  Z wiekiem mamy go coraz mniej, co powoduje zmniejszenie elastyczności skóry i powstawanie zmarszczek. Niewiele ludzi jednak wie, że gdy suplementujemy kolagen to również musimy dostarczać do organizmu wit. C, która uruchamia reakcje hydrolizy aminokwasów.

Jeśli jednak nawet spożywamy „tonę” kolagenu najlepszego i najdroższego to gdy prowadzimy stresujący tryb życia to nasz organizm wydziela hormon kory nadnerczy- kortyzol tzw. hormon stresu, który powoduje rozpad kolagenu.

Aby wszystko harmonijnie w naszym organizmie współgrało musimy pamiętać, że zewnętrzne zmiany będą trwałe jeśli wewnątrz wszystko pracuje jak należy.

W Freshmed stale dążymy do tego aby nasi pacjenci byli świadomi konsekwencji, dokładnie omawiamy plany leczenia bo kompleksowe leczenie niejednokrotnie zmieniło życie naszych pacjentów.

Dlatego uwielbiam swoja pracę!

Dziś mamy tyle możliwości w dziedzinie stomatologi i medycyny estetycznej, że operacja chirurgiczna staje się coraz mniej popularna.

Z wykorzystaniem:

  • bez ekstrakcyjnej ortodoncji,
  • zaawansowanych prac protetycznych,
  • implantologii, 
  • licówek które korygują kształt i kolor zniszczonych zębów
  • oraz z zastosowaniem usieciowanego kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz nici PDO.

Możemy zmieniać wygląd całego dolnego i środkowego odcinka twarzy.

W Naszej praktyce najczęstszą bolączką jest brak górnej wargi( czerwień wargowa jest bardzo wąska), aby to skorygować należy wyeliminować przyczynę, która głównie tkwi w zębach, które są przechylone i warga traci swoje podparcie. Jeśli jednak wysuniemy siekacze do przodu a następnie wypełnimy usta kwasem hialuronowym uzyskamy piękne usta bez sztucznego efektu ”karpika” 🙂

Pacjenci dorośli, którzy się do nas zgłaszają zwykle mówią, że zęby stanowią ich kompleks nie od dziś tylko trwa to od dzieciństwa. Nie zdają sobie sprawy z tego, że wygląd całej ich twarzy jest warunkowany wadą zgryzu. Po korekcji wady metodą ortodontyczno protetyczną Pacjent jest zaskoczony, że nie tylko zyskał śnieżnobiały, prosty uśmiech, ale również zmieniły się jego rysy twarzy:

  • kąty ust się uniosły
  • wydłużył lub skrócił się dolny odcinek twarzy
  • kość jarzmowa stała się bardziej wydatna…

Ludzie uśmiechnięci są bardziej pewni siebie, chętniej poznają nowych ludzi, nie unikają towarzystwa- to sprawia, że często komfort ich życia się znacznie poprawia, ponieważ nabierają dystansu  i po prostu Kochają Siebie 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *